-23%

Апарат для приготування солодкої вати 500 Вт Sokany SK520M М'ятний PTR
4 945,20 ₴
3 807,80 ₴
- В наявності
- Код: SK520M-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Sokany SK-520 – це хороший вибір для тих, хто шукає швидкий, простий і безпечний спосіб приготування солодкої вати. Його легко чистити, він має стильний дизайн, але може бути гучним під час роботи. Знімна чаша та прозора кришка роблять апарат легким у чищенні. Sokany SK-520 обладнаний захистом від перегріву та нековзними ніжками.
З потужністю 500 Вт, цей апарат швидко перетворює звичайний цукор на чарівну, легку та ніжну солодку вату. дна кнопка на увімкнення та вимкнення забезпечує максимальну легкість використання.
Характеристики:
Тип: Настільний
Потужність: 500 Вт
Напруга: 220 В
Частота: 50/60 Гц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Вид | Апарат цукрової вати |
| Вид витратного матеріалу | Цукрова вата |
| Джерело живлення | Електрика |
| Живлення | Мережа 220В |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Побутове |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.6 кг |
| Діаметр уловлювача | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час нагрівання до потрібної температури | 120 сек |
| Гарантія | 6 міс |
| Колір | М'ятний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 807,80 ₴






