-23%

Намет душ-туалет автоматичний 120*120*190 см,LU-015DGR Хакі PTR
3 302,52 ₴
2 542,94 ₴
- В наявності
- Код: LU-015DGR-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Легкий і функціональний намет душ-туалет - практичне рішення для кемпінгу, дачі, риболовлі, пляжу та подорожей. Забезпечує комфортне особисте місце для вмивання, перевдягання або використання портативного туалету.
Намет має автоматичну Pop-Up конструкцію, що розкладається миттєво, без попереднього складання та додаткових зусиль. Гнучкий каркас із пружинної сталі надійно утримує форму та стійкий до механічних навантажень. Вхід закривається на блискавку, є кишеня для гігієнічних речей.
У комплекті є ґрунтові кілочки, стінки намету виготовлені з тканини Оксфорд з PU покриттям, що забезпечує високу водонепроникність та блокує ультрафіолет.
Характеристики:
Внутрішні розміри: 100*100*190 см
Зовнішні розміри: 120*120*190 см
Матеріал намету: Оксфорд 180Т із PU покриттям
Матеріал каркасу: сталь
Вага: 1,5 кг
У комплекті:
намет
чохол
4 ґрунтові кілочки
інструкція
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lugi |
| Кількість кімнат | 1 |
| Колір | Хакі |
| Кількість входів | 1 |
| Особливості намету/тенту | Внутрішні кишені |
| Сезон | Літо |
| Тип виробу | Тент для душу |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 5 см |
| Дуги | |
| Дуги | Сталь |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Ширина | 120 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.5 г |
| Висота | 190 мм |
| Висота в пакованні | 5 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина в пакованні | 60 м |
| Довжина: | 120 мм |
| Ширина в пакованні | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 542,94 ₴










