-23%

Крісло розкладне туристичне 50х80х80 см з підстаканником Lugi SJ-0014B Чорне PTR
1 276,08 ₴
982,58 ₴
- В наявності
- Код: SJ-0014B-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Складне кемпінгове крісло має металевий каркас, який забезпечує міцність і стійкість. Механізм складання дає змогу легко і швидко зібрати й розібрати крісло, що робить його зручним для транспортування і зберігання.
Матеріал сидіння виконаний з тканини Оксфорд, який відомий своєю міцністю і зносостійкістю. Цей матеріал має водовідштовхувальні властивості, що додає кріслу практичності під час використання на відкритому повітрі, зокрема під час кемпінгу або на пікніках.
Легкість у використанні та складанні робить це крісло зручним вибором для активного відпочинку. Його компактні розміри дають змогу зберігати його без зайвих труднощів у багажнику автомобіля або в сховищах.
Характеристики:
Розміри в розкладеному стані: 50*80*80 см
Розміри в складеному стані: 83*15*15 см
Максимальне навантаження: 100 кг
Матеріал сидіння: тканина Оксфорд
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lugi |
| Вага | 1.7 кг |
| Колір | Чорний |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Підсклянник | 1 |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 80 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина стільця | 50 см |
| Ширина стільця | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 982,58 ₴









