-23%

Жіночий шкіряний ремінь бежевий ЕСЛ, поясний ремінь із натуральної шкіри YSL кавовий - PTR
1 212,12 ₴
933,33 ₴
- В наявності
- Код: 1978-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий шкіряний ремінь бежевий ЕСЛ, поясний ремінь із натуральної шкіри YSL
Характеристики:
Матеріал: натуральна шкіра (коров'я шкіра);
Пряжка: класична (металева);
Довжина ременя: 100-120 см (можна вкоротити в разі потреби, уточнюйте потрібний розмір);
Ширина ремня: 3 см;
УВАГА! Ціна вказана за ремінь без урахування подарункової коробочки
(Якщо Вам потрібна подарункова дерев'яна коробочка як на фото, пишіть на замовлення під час оформлення або ж скажіть менеджеру у разі підтвердження замовлення)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Бичина |
| Двусторонний ремень | Ні |
| Длина ремня | 1150 мм |
| Колір | Бежевий |
| Коротшає | Так |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Розмір жіночих ременів | 115 - 125 см. |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Тип ременя | Класичний |
| Ширина ремня | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Бичина |
| Довжина ременя | 1150 мм |
| Укорочується | Да |
| Тип призначення | Жіночий шкіряний ремінь бежевий ЕСЛ, поясний ремінь із натуральної шкіри YSL |
| Ширина ременя | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 933,33 ₴





