-23%

Мережевий зарядний пристрій HOCO C146A Charm single port PD20W charger (EU) White PTR
279,24 ₴
215,01 ₴
- В наявності
- Код: 6942007630245-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мережевий зарядний пристрій Hoco C146A — це високотехнологічний адаптер, створений для ефективного заряджання сучасних гаджетів. Підтримка найпоширеніших протоколів швидкого заряджання визначає його універсальність, а компактні розміри забезпечать зручне повсякденне використання.ОСОБЛИВОСТІ:− Практична форма із заокругленими ребрами та приємною на дотик поверхнею.
− Компактні розміри та невелика вага.
− Вилка стандарту EU з якісним нікельованим покриттям.
− Корпус із надійної комбінації ABS-пластику та вогнестійкого полікарбонату.
− Сучасний роз'єм Type-C з максимальною потужністю на виході 20W.
− Підтримка швидкого заряджання за протоколами PD, QC3.0, FCP, AFC.
− Багаторівнева система захисту від перегріву, перевантаження, стрибків напруги та короткого замикання.Зарядний пристрій Hoco C146A виконаний у повній відповідності до 99% сучасних портативних гаджетів. Воно поєднує передові технології, надійність і практичність, задовольняючи найвищі вимоги користувачів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вихідна потужність | _20 W |
| Кабель | Відсутній |
| Колір | 7068 |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | C146A Charm |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 215,01 ₴






