-23%

Мережевий зарядний пристрій HOCO C109A(10.5W) Fighter single port charger White PTR
173,16 ₴
133,33 ₴
- В наявності
- Код: 6942007656580-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
HOCO C109A(10.5W) Fighter single port charger — це практичний, компактний аксесуар, який відрізняється підтримкою швидкої зарядки та винятковою надійністю.Аксесуар реалізований в ергономічному дизайні, що у поєднанні невеликими розмірами та здатністю працювати від мереж з напругою від 100 V до 240 V робить його чудовим вибором для використання як вдома, так і під час подорожей. Його приємна на дотик поверхня та заокруглені бічні грані внесуть додаткову зручність у повсякденну експлуатацію. Корпус пристрою надійно зібраний, виготовлений із міцного, вогнестійкого ABS-пластику, що гарантує захист внутрішніх електронних компонентів від негативного зовнішнього впливу.Модель забезпечена багаторівневою системою захисту від перегріву, короткого замикання, перевантаження та стрибків напруги, оснащена вилкою європейського стандарту та одним роз'ємом USB. Швидка зарядка забезпечується максимальною потужністю 10.5 W.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність | 10.5 W |
| Вихідна напруга (output) | 5 V |
| Кабель | Відсутній |
| Колір | white |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | C109A Fighter |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Сила вихідного струму | 2.1 A |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Тип роз'єму | USB Type-A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 133,33 ₴









