-23%

Мережевий зарядний пристрій HOCO C141A Smart dual-port charger White PTR
201,24 ₴
154,95 ₴
- В наявності
- Код: 6942007627856-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мережевий зарядний пристрій HOCO C141A Smart dual-port charger має зручний, вогнетривкий та міцний корпус з двома портами USB, які дозволяють заряджати одночасно два пристрої. Сила струму становить 2.1А, МЗП забезпечує достатньо швидкий та стабільний заряд. Завдяки вбудованому смарт-чипу девайс автоматично ідентифікує підключений пристрій та видає необхідну потужність заряду, що робить процес безпечним для батареї вашого ґаджета.Крім того, HOCO C141A Smart гарантує захист від перегрівання, перезаряджання та короткого замикання. Сумісний з більшістю сучасних мобільних пристроїв, тому однаково добре заряджатиме Android-смартфон та планшет, iPhone та iPad, TWS-гарнітуру тощо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга (output) | 5 V |
| Кабель | Відсутній |
| Колір | white |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | C141A |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Сила вихідного струму | 2.1 A |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Тип роз'єму | 2 × USB-A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 154,95 ₴





