-23%

Мережевий зарядний пристрій HOCO CS11A Ocean single port charger Black PTR
185,64 ₴
142,94 ₴
- В наявності
- Код: 6942007603546-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мережевий зарядний пристрій HOCO CS11A Ocean оснащений портом USB-A для ефективного заряджання ваших девайсів. Він сумісний з багатьма сучасними пристроями: повербанками, смартфонами, планшетами, навушниками, акустичними системами різних виробників. Максимальна вихідна потужність адаптера становить 10,5 Вт. Корпус виготовлений з якісного ABS-пластику та PC, який не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі властивості, що робить його безпечним у використанні. Компактний розмір (75 × 41 × 32 мм) гарантує, що зарядний пристрій буде вашим надійним супутником у будь-якій подорожі, забезпечуючи швидку та ефективну зарядку ваших улюблених гаджетів, де б ви не знаходилися. Високоякісні матеріали та виробничі стандарти забезпечують довговічність та надійність зарядного пристрою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 36 г |
| Тип товару | Мережевий зарядний пристрій |
| Вхід | 100-240 V; 0.3 A; 50/60 Hz |
| Вихідна потужність | 10.5 W |
| Вихідна напруга (output) | 5 V |
| Кабель | Відсутній |
| Колір | 7073 |
| Мoдель | CS11A Ocean |
| Сила вихідного струму | 2.1 A / 5 V |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип призначення | Мережевий зарядний пристрій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 142,94 ₴





