-23%

Великий дитячий конструктор для дівчаток будиночок вілла Girls, конструктор для дівчинки - PTR
3 040,44 ₴
2 341,14 ₴
- В наявності
- Код: 7173-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Великий дитячий конструктор для дівчаток будиночок вілла Girls, конструктор для дівчинки
Характеристики:
У барвистій фірмовій коробці;
Матеріал: пластик;
775+ деталей;
Розмір коробки: 53х35х7 см
Склад набору в зібраному вигляді на фото;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ChaoBao |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість деталей | 504 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип конструктора | Блочний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 530 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Великий дитячий конструктор для дівчаток будиночок вілла Girls, конструктор для дівчинки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 341,14 ₴










