-23%

Окуляри антифари + поляризація + антиблік Polarized (5922) PTR
1 090,44 ₴
839,64 ₴
- В наявності
- Код: -ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модель: 5922
Опис:
- 100% UV захист
- лінзи полікарбонат
- поляризація
- наявність лого
- наявність відповідного маркування
- якісна фурнітура
Вартість футляра додатково 120 грн
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Висота лінзи | 45 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
| Загальна ширина | 140 мм |
| Міст | 15 мм |
| Ширина лінзи | 64 мм |
| Основні | |
| Колір | Чорний |
| Колір лінз | Жовтий |
| Матеріал оправи | Ацетат целюлози |
| Поляризація | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 839,64 ₴




