-23%

Жіночі фотохромні окуляри Elegance (3221) PTR
1 090,44 ₴
839,64 ₴
- В наявності
- Код: -ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модель: 3221
Тип: жіночі
Опис:
- 100% UV захист
- лінзи полікарбонат
- фотохромні лінзи (темніють на сонці)
- наявність відповідного маркування на дужках
- якісна фурнітура
Футляр у вартість не входить,ціна фірмового чохла 120 грн
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Висота лінзи | 50 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
| Загальна ширина | 143 мм |
| Міст | 21 мм |
| Ширина лінзи | 51 мм |
| Основні | |
| Колір | Сірий |
| Колір лінз | Сірий |
| Матеріал оправи | Ацетат целюлози |
| Стать | Жіноча |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Тип оправи | Обідкові |
| Фотохромні | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 839,64 ₴




