-23%

Зовнішній акумулятор Xiaomi 33W Power Bank 10000 (Integrated Cable) Ice Blue GL PTR
2 792,40 ₴
2 150,15 ₴
- В наявності
- Код: BHR9341GL-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Xiaomi 33W Power Bank 10000mAh оснащений вбудованим кабелем USB-C і підтримує швидке заряджання потужністю до 33 Вт, що дає змогу швидко заряджати сучасні смартфони та інші пристрої.КОМПАКТНІСТЬ І ПОРТАТИВНІСТЬЗавдяки компактним розмірам та вбудованому кабелю, що перетворюється на зручний ремінець, цей акумулятор легко поміщається в руці або кишені, забезпечуючи зручність у повсякденному використанні.ОДНОЧАСНА ЗАРЯДКА ТРЬОХ ПРИСТРОЇВОснащений портами USB-C, USB-A і вбудованим кабелем, цей павербанк дає змогу заряджати до трьох пристроїв одночасно, задовольняючи потреби в енергії для смартфонів, планшетів та інших ґаджетів.БЕЗПЕКА ТА НАДІЙНІСТЬПристрій забезпечує дев'ять рівнів захисту, включно із захистом від перегрівання, короткого замикання та перенапруги, що гарантує безпеку ваших пристроїв під час заряджання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Вихідні інтерфейси | USB-A; USB-C; вбудований кабель USB-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 33 W |
| Колір корпусу | Ice-Blue |
| Країна-виробник | Китай |
| Особливості | Вбудований кабель USB Type-C |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Розміри | 80.9 × 65.9 × 26 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип акумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 150,15 ₴






