-30%

Бездротові навушники HOCO EQ24 Estrella wireless BT headset White Star PTR
843,26 ₴
590,28 ₴
- В наявності
- Код: 6942007647793-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Повну свободу під час руху та ідеальний звук подарують користувачам TWS-навушники HOCO EQ24 Estrella. Компактна конструкція і мініатюрна вага абсолютно не сковують рухи, гарнітура не заважає під час експлуатації, при цьому стабільно фіксується у вухах. Як і інші гаджети цього типу, TWS-гарнітура радує абсолютною відсутністю штекерів і наголов'я, а отже, аксесуар не стримуватиме ваші рухи або, наприклад, не заважатиме вам під час тренувань або активного відпочинку. Навушники бездротові HOCO EQ24 Estrella з поліпшеною системою енергозбереження працюють до 7 годин в активному режимі використання.Зарядний кейс оснащений акумулятором на 320 мАг, а самі навушники обладнані акумуляторами на 40 мАг кожен і дозволяють насолоджуватися улюбленими треками до 7 годин (при 70% гучності) без заряджання.Аксесуар легко приєднується до будь-якого смартфона за допомогою Bluetooth 5.4. Радіус дії сягає до 10 м.HOCO EQ24 Estrella — чудовий аксесуар для щоденного використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Вид навушників | Вакуумні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мікрофон | Вбудований |
| Тип підключення | Бездротові |
| Тип роз'єму | Bluetooth 5.4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 320 mAh |
| Колір | White-Star |
| Мoдель | EQ24 Estrella |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Наявність активного шумозаглушення | Без активного шумопоглинання |
| Розміри | 61×48×27 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Частотний діапазон | 20 – 20000 Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590,28 ₴



