-23%

Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO C109A(PD20W+QC3.0) Fighter PD20W+QC3.0 charger set(C to C) White PTR
335,40 ₴
258,26 ₴
- В наявності
- Код: 6942007656733-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
HOCO C109A(PD20W+QC3.0) Fighter PD20W+QC3.0 charger set(C to C) White — мережевий зарядний пристрій, що має два виходи (USB-A та Type-C), підтримує стандарт швидкої зарядки PD20W+QC3.0 та має Type-C to Type-C кабель в комплекті.МЗП HOCO C109A(PD20W+QC3.0) Fighter PD20W+QC3.0 charger set(C to C) White видає 20 Вт потужності через Type-C вихід, та 18 Вт через USB. Вбудований смарт-чип автоматично підбере необхідну потужність для підключеного ґаджета, що робить зарядку безпечною для всіх сумісних пристроїв.HOCO C109A(PD20W+QC3.0) Fighter PD20W+QC3.0 charger set(C to C) White виготовлений з вогнестійкого пластику та має надійну збірку. Тому ви зможете тривалий час користуватись зарядкою без зайвих турбот. А наявність двох виходів дозволяє заряджати одночасно та швидко 2 ґаджети.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery; Quick Charge; FCP; AFC |
| Вихідна потужність | _20 W |
| Вихідна напруга (output) | 5 V |
| Довжина кабелю | 1 |
| Кабель | Type-C/Type-C (60W) |
| Колір | white |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C |
| Мoдель | C109A(PD20W+QC3.0) |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Тип роз'єму | USB Type-A; USB Type-C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 258,26 ₴









