-30%

Навушники ігрові HOCO W112 Pure headphones Black PTR
930,56 ₴
651,39 ₴
- В наявності
- Код: 6942007645041-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
HOCO Pure W112 – це стильні дротові навушники, які забезпечують високу якість звуку, зручність та функціональність. Оснащені 40-мм динаміками для чистого та насиченого звучання, а всеспрямований мікрофон гарантує чітку передачу голосу без спотворень.ЧИСТИЙ ТА НАСИЧЕНИЙ ЗВУК40-мм динаміки забезпечують потужні баси та чисті високі частоти, дозволяючи поринути в атмосферу гри або насолодитися музикою без спотворень.ГНУЧКИЙ МІКРОФОН ІЗ ПОВОРОТОМ 270°Всеспрямований мікрофон із можливістю регулювання положення дозволяє налаштувати його так, як зручно користувачеві. Це забезпечує якісну передачу голосу без сторонніх шумів.СУМІСНІСТЬ ІЗ РІЗНИМИ ПРИСТРОЯМИНавушники підключаються через стандартний роз'єм 3,5 мм, а в комплекті йде адаптер для ПК та ноутбуків із роздільними аудіовходами.КОМФОРТ ПРИ ТРИВАЛОМУ ВИКОРИСТАННІЛегка конструкція, м'які амбушюри та зручне наголів'я дозволяють використовувати навушники протягом тривалого часу без дискомфорту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Вид навушників | Накладні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина кабелю | 1.8 м |
| Колір | Чорний |
| Мікрофон | Вбудований |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Наголов'я |
| Тип підключення | Провідні |
| Тип роз'єму | mini jack 3.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс (опір) | 32 Ом |
| Кабель | Вбудований у корпус навушників |
| Мoдель | W112 Pure |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Наявність активного шумозаглушення | Без активного шумопоглинання |
| Особливості | Гнучкий мікрофон із поворотом 270° |
| Розміри | 190×166×68,8 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Частотний діапазон | 20 – 20000 Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 651,39 ₴








