-23%

Мережевий зарядний пристрій HOCO CS24A Puerto single-port PD25W charger (EU) Black PTR
258,96 ₴
199,40 ₴
- В наявності
- Код: 6942007639750-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мережевий зарядний пристрій HOCO CS24A Puerto оснащений портом Type-C для ефективного заряджання ваших девайсів. Він сумісний з багатьма сучасними пристроями: повербанками, смартфонами, планшетами, акустичними системами різних виробників. Максимальна вихідна потужність адаптера становить 25 Вт. Є підтримка протоколів швидкої зарядки PD25W, QC, FCP, AFC. Корпус виконаний з якісного ABS-пластику. Компактний розмір (82,2 × 44 × 27,5 мм) гарантує, що зарядний пристрій буде вашим надійним супутником у будь-якій подорожі, забезпечуючи швидку та ефективну зарядку ваших улюблених гаджетів, де б ви не знаходилися. Високоякісні матеріали та виробничі стандарти забезпечують довговічність та надійність зарядного пристрою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery 25 W |
| Вихідна потужність | 25 W |
| Вихідна напруга (output) | 5 V; 9 V; 12 V |
| Кабель | Відсутній |
| Колір | 7073 |
| Комплект постачання | Зарядний пристрій; документація |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 199,40 ₴







