-23%

Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO C148A Charm single port PD30W charger set (C to iP) (EU) White PTR
533,52 ₴
410,81 ₴
- В наявності
- Код: 6942007630313-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мережевий зарядний пристрій Hoco C148A — це високотехнологічний адаптер, створений для ефективного заряджання сучасних гаджетів. Підтримка найпоширеніших протоколів швидкого заряджання визначає його універсальність, а компактні розміри забезпечать зручне повсякденне використання.ОСОБЛИВОСТІ:− Практична форма із заокругленими ребрами та приємною на дотик поверхнею.
− Компактні розміри та невелика вага.
− Вилка стандарту EU з якісним нікельованим покриттям.
− Корпус із надійної комбінації ABS-пластику та вогнестійкого полікарбонату.
− Сучасний роз'єм Type-C з максимальною потужністю на виході 30W (5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A, 15V/2A, 20V/1.5A).
− Підтримка технології PPS з напругою 3.3-16V за потужності струму 2A.
− Підтримка швидкого заряджання за протоколами PD, QC3.0, FCP, AFC.
− Багаторівнева система захисту від перегріву, перевантаження, стрибків напруги та короткого замикання.
− Комплектується кабелем Type-C — Lightning завдовжки 1 метр.Зарядний пристрій Hoco C148A виконаний у повній відповідності до 99% сучасних портативних гаджетів. Воно поєднує передові технології, надійність і практичність, задовольняючи найвищі вимоги користувачів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.8 A; 50/60 Hz |
| Вихідна потужність | 30 W |
| Вихідна напруга (output) | 5 V |
| Довжина кабелю | 1 |
| Кабель | USB Type-C to Lightning |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій; кабель |
| Мoдель | C148A charger set (C to iP) |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410,81 ₴








