-23%

Відеореєстратор HOCO DV9 3-inch screen driving recorder (720P) Metal Gray PTR
2 449,20 ₴
1 885,88 ₴
- В наявності
- Код: 6942007633345-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відеореєстратор HOCO DV9 3-Inch Screen Driving Recorder (720P) Metal Gray — це компактний і надійний відеореєстратор, призначений для фіксації дорожньої обстановки під час поїздок. Завдяки 3-дюймовому екрану та запису у форматі 720P, цей пристрій забезпечує чітке відео для аналізу та зберігання важливих моментів. Металевий сірий корпус додає пристрою міцності й естетичності.ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИШирокий кут огляду охоплює до 120°, забезпечуючи чітке зображення зони перед автомобілем.КОМПАКТНИЙ ДИЗАЙНЛегкий і стильний корпус із міцного металу ідеально пасує до будь-якого салону автомобіля. Зручний для перегляду записів і налаштування параметрів.ЦИКЛІЧНИЙ ЗАПИСНові відео автоматично замінюють найстаріші записи при заповненні карти пам’яті. Вакуумне кріплення дозволяє швидко встановлювати й знімати пристрій. Працює під час увімкнення двигуна, що гарантує безперервну роботу. HOCO DV9 3-Inch Screen Driving Recorder (720P) Metal Gray — це практичний і стильний інструмент для вашої безпеки на дорозі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість камер | 1 |
| Режим запису | Циклічна |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Автономне живлення | Є |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 120 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 200 mAh |
| Тип товару | Відеореєстратор |
| Дисплей | 3" |
| Колір | Metal Gray |
| Мoдель | DV9 |
| Підтримка карти пам’яті | microSD до 64Gb |
| Роздільна здатність відео | HD (1280 × 720) |
| Розміри пристрою | 86 х 38 х 92 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Кут огляду | 120° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 885,88 ₴








