-23%

Зовнішній акумулятор HOCO J117A Esteem PD20W magnetic power bank(10000mAh) Black PTR
1 438,32 ₴
1 107,51 ₴
- В наявності
- Код: 6942007605823-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Отримайте надійний та потужний заряд для вашого гаджета завдяки зовнішньому акумулятору Hoco J117A Esteem PD20W. Забудьте про вимкнені пристрої через розряджений акумулятор. Цей power bank забезпечить ваші гаджети енергією, де б ви не були.Основні переваги:- Ємності 10,000 mAh вистачить, щоб зарядити смартфон, навушники й смартгодинник.
- Підтримка технології Power Delivery 20W забезпечує ефективну й швидку зарядку.
- Вбудована система безпеки захищає від перенапруги, перегріву та короткого замикання.
- Сумісний з різними пристроями, включаючи смартфони, планшети та інші гаджети.
- Зручний дизайн для носіння в сумці чи кишені.
- LED-індикатор вказує рівень залишкового заряду пристрою.
- Підтримка технології бездротової зарядки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Power bank |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | З індикатором рівня заряда |
| Тип товару | Пауербанк |
| Вихідні інтерфейси | MagSafe |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 2.4 A |
| Загальна потужність | 20 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Модель Power bank | J117A Esteem |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 1 |
| Особливості | з LED індикатором |
| Призначення павера | для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Роз'єми | Type-C |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Функції зарядки | PD20W+QC3.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 107,51 ₴







