-23%

Мережевий зарядний пристрій Xiaomi Mi 20W Charger Type-C EU White PTR
795,60 ₴
612,61 ₴
- В наявності
- Код: BHR4927GL-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальний зарядний пристрій Xiaomi 20W Type-C легко замінить собою "рідний" блок вашого телефону у разі поломки або втрати. Він використовує USB-C слот для підключення кабелю. Максимальні вихідні показники потужності моделі досягають 20 Вт, а струму — 0.5 А. За рахунок стандартів швидкого заряджання QC і PD зарядить ваші девайси швидше за інших адаптерів.НА БАЗІ РОЗ'ЄМУ USB TYPE-CВиробник віддав перевагу порту USB Type-C, щоб зробити зарядний пристрій максимально безпроблемним у використанні. Маючи тільки кабель даного стандарту, ви легко впораєтеся із зарядкою більшості гаджетів. Будь-коли в будь-якому місці!З ПІДТРИМКОЮ ШВИДКОЇ ЗАРЯДКИБлок Xiaomi 20W Type-C орієнтований на комфортну експлуатацію та прискорений процес заряджання. За допомогою стандартів Power Delivery та Quick Charge ви зможете швидко відновити запас батареї улюблених гаджетів, якщо вони підтримують ці протоколи.КОМПАКТНИЙ КОРПУСНейтральний дизайн Xiaomi 20W Type-C ідеально вписується в концепцію трендів зовнішнього вигляду техніки та аксесуарів до неї. При вазі 52 г адаптер легко взяти з собою, помістивши в кишеню рюкзака. Пластик, з якого він зроблений, надзвичайно міцний і не схильний до появи подряпин.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery |
| Вага | 52 г |
| Тип товару | Мережевий зарядний пристрій |
| Вхід | 100–240 V |
| Вихідна потужність | _20 W |
| Вихідна напруга (output) | 5 V |
| Мoдель | Mi 20W Type-C EU |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип роз'єму | Type-C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 612,61 ₴










