-23%

Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO C72A Glorious single port charger set(Type-C) 10.5W White PTR
293,28 ₴
225,83 ₴
- В наявності
- Код: 6931474713018-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
HOCO C72A Glorious single port charger set(Type-C) White ─ набір із зарядного пристрою з одним USB-портом та кабелем USB – Type-C.Підходить для зарядки більшості пристроїв ─ телефонів, смартфонів та планшетів, смарт-годин, повербанків та інших.Пристрій виготовлено з якісного полікарбонату, принципова відмінність якого — вогнестійкість, що робить пристрій безпечним у використанні. Завдяки наявності порту USB та змінним кабелем у комплекті є можливість заряджати пристрої з різними конекторами.
Завдяки компактним розмірам, пристрій можна легко переносити з собою в сумці або рюкзаку, щоб мати можливість в будь-який момент зарядити гаджети.Особливості:− Інтелектуальне регулювання струму;
− Компактний, легкий пристрій ─ не займе багато місця і легко поміститься в кишеню, стане в нагоді в подорожі;
− Вбудований чіп забезпечує безпечну зарядку та оберігає від перегріву, стрибків напруги та перевантаження;
− Максимальна сила струму: 2.1А;
− Виконано з якісного, стійкого до нагрівання та деформації полікарбонату.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 55 г |
| Вхід | 100-240 V, 0.3 A, 50/60 Hz |
| Вихідна напруга (output) | 5 V |
| Довжина кабелю | 1 |
| Кабель | Type-C |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C |
| Мoдель | C72A Glorious single port charger set(Type-C) |
| Матеріал рами | PC |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 225,83 ₴








