-23%

Зовнішній акумулятор HOCO J102A Cool figure PD20W+QC3.0 power bank(20000mAh) White PTR
1 305,72 ₴
1 005,40 ₴
- В наявності
- Код: 6931474783639-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
HOCO J102A Cool figure стане чудовим вибором для заряджання портативних гаджетів під час частих відключень електрики, тривалих поїздок чи відпочинку на природі. Аксесуар реалізований у стильному дизайні, має компактні розміри та досить невелику вагу.
Закруглені грані у поєднанні з глянсовою накладкою LED-дисплея і приємною на дотик матовою поверхнею підкреслюють його привабливий зовнішній вигляд і зроблять повсякденну експлуатацію максимально комфортною. Надійно зібраний корпус пауербанку виготовлений із міцного ABS-пластику та вогнестійкого полікарбонату, що гарантує безпечне користування акумулятором.
Точнісінько визначити рівень його заряду у відсотках допоможе LED-дисплей, який активується за допомогою механічної кнопки. USB-порт і роз'єм Type-C дають змогу під’єднати смартфон, планшет, бездротові навушники й інші гаджети. Підтримка технологій QC, FCP, AFC і PD дозволяють заряджати пристрої з максимальною швидкістю.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Роз'єми | micro USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 20000 |
| Індикація | З дисплеєм |
| Тип товару | Пауербанк |
| Вихідні інтерфейси | USB + USB Type C |
| Дизайн | Стандартний |
| Ємність батареї | 20000 мАг |
| Загальна вихідна напруга | 5 V; 9 V; 12 V |
| Загальна потужність | 20 W |
| Колір | white |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Мoдель | J102A Cool figure |
| Марка | Hoco |
| Матеріал корпусу | ABS + PC |
| Матеріал рами | ABS + PC |
| Модель Power bank | J102A Cool figure |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 2 |
| Особливості | LED-дисплей |
| Призначення | для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Призначення павера | для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Розмір | 149 х 71 х 28 мм |
| Розміри | 149 х 71 х 28 мм |
| Способ зарядки | дротове |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип акумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип батареї | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Функції зарядки | PD20W+QC3.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 005,40 ₴



