-23%

Механічний годинник Pagani Design PD-2770 PTR
7 675,20 ₴
5 909,90 ₴
- В наявності
- Код: №222-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⌚️#Pagani Design PD-2770
Модель: 1138-0232 Механізм: Механіка з автопідзаводом
Матеріал корпусу / ремінця: Нержавіюча сталь / Шкіра
Водонепроникність: 10 ATM
Діаметр корпусу: 43 мм
Довжина ремінця: 22,5 см
Функції: Години, Хвилини, Секунди, Дата
Гарантія: 12 місяців 🔥
Коробочка у подарунок 🤝
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pagani |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Браслет/Ремінець | Шкіряний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Пружинний механізм |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Механіка з автопідзаводом |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12 годин |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 41 мм |
| Загальна довжина | 235 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 909,90 ₴









