-23%

Дитячий рюкзак-сумка-трансформер з брелоком ведмедиком, сумка-рюкзак дитяча для дівчаток із ведмедем - PTR
1 714,44 ₴
1 320,12 ₴
- В наявності
- Код: 1976-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий рюкзак-сумка-трансформер з брелоком ведмедиком, сумка-рюкзак дитяча для дівчаток із ведмедем
Характеристики:
Матеріал: Якісна та щільна екошкіра;
Сумка-рюкзак;
Висота: 22 см;
Ширина: 20 см;
Глибина: 13 см;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 500 г |
| Висота | 22 см |
| Глибина | 13 см |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | Рюкзак |
| Ширина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Дитячий рюкзак-сумка-трансформер з брелоком ведмедиком, сумка-рюкзак дитяча для дівчаток із ведмедем |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 320,12 ₴










