-23%

Набір фігурок Roblox у коробці, ігрові фігурки Роблс 12 шт. героїв - PTR
1 636,44 ₴
1 260,06 ₴
- В наявності
- Код: 7175-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір фігурок Roblox у коробці, ігрові фігурки Роблс 12 шт. героїв
Характеристики:
Матеріал: пластик;
12 великих фігурок + мініфігурки;
Розмір коробки: 31х28х6 см
Склад набору на фото;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 4 років |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | ROBLOX |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Довжина упаковки | 310 мм |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина упакування | 280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Набір ігрових фігурок Roblox у коробці, ігрові фігурки Роблс 12 шт. героїв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 260,06 ₴








