-23%

Чоловіча сумка-бананка стиль Коач на груди, сумка-бананка слінг Coach преміум'якість - PTR
2 572,44 ₴
1 980,78 ₴
- В наявності
- Код: 1966-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча сумка-бананка стиль Коач на груди, сумка-бананка слінг Coach преміум'якість
Характеристики:
Металева фурнітура з гравіюваннями;
Матеріал: екошкіра преміум'якості;
Висота: 31 см;
Ширина: 17 см;
Глибина: 8 см;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Екошкіра |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 310 мм |
| Довжина: | 170 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Плечовий ремінь | Да |
| Розмір | Середній |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Ширина | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 980,78 ₴










