-23%

Смарт-годинник WIWU SW01 Ultra Lite Silver PTR
1 706,64 ₴
1 314,11 ₴
- В наявності
- Код: 6976975614983-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розумний годинник WiWU SW01 Ultra Lite, створений для користувачів, які вимагають як продуктивності, так і практичності. Виготовлений з високоякісних матеріалів та передових технологій, він забезпечує надійну якість, що підходить для щоденного використання вдома, в офісі чи в дорозі.ПРЕМІАЛЬНА КОНСТРУКЦІЯВиготовлений з міцних матеріалів для забезпечення тривалої роботи.РОЗУМНИЙ, КОМПАКТНИЙ ДИЗАЙНІдеально підходить для сучасних професіоналів та активного способу життя.СТАБІЛЬНА ПРОДУКТИВНІСТЬРозроблений для стабільної та безперебійної роботи.ШИРОКА СУМІСНІСТЬБездоганно працює з різноманітними налаштуваннями та аксесуарами.WiWU SW01 Ultra Lite — надійний вибір, якому довіряють завдяки його продуктивності, довговічності та професійному вигляду.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WIWU |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 400 mAh |
| Бездротові інтерфейси | GPS-трекер, Bluetooth |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Застосунок | WearFit Pro |
| Колір | Silver |
| Мoдель | SW01 Ultra Lite |
| Матеріал | Нержавіюча сталь + цинковий сплав |
| Обсяг оперативної пам'яті | 128 Mb |
| Розмір дисплею | 2.01" |
| Розміри | 49 × 44 × 14.4 мм |
| Спосіб зарядки | бездротовий |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Сумісна система | Android; iOS |
| Тип живлення | 11692 |
| Флеш пам'ять | 4 GB |
| Функції | IP68, моніторинг сну, вимірювання тиску, вимірювання кисню в крові, секундомір, спортивний режим, крокомір, Bluetooth-дзвінки тощо |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 314,11 ₴




