-23%

Автомобільний пилосос Baseus A2Pro Car Vacuum Cleaner 6000pa White PTR
2 556,84 ₴
1 968,77 ₴
- В наявності
- Код: VCAQ040002-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автомобільний пилосос Baseus – це невеликий зручний бездротовий пилосос. Відрізняється вражаючою ефективністю. Ефективний двигун потужністю 80 Вт дозволяє досягти робочого тиску 6000 Па. Це забезпечує високу ефективність при видаленні дрібних забруднень, наприклад, піску, пилу, крихт або вовни тварин. Штекер прикурювача дозволить позбутися пилу в машині навіть у дорозі. Модель A2Pro оснащена надійним фільтром HEPA. Він також має багатофункціональний контейнер для зібраних домішок ємністю 120мл. У набір входять дві насадки, що підвищують функціональність пилососу. Модель A2Pro легка та зручна. Виріб характеризується міцною конструкцією, отже, прослужить Вам довгий час. Пилосос Baseus ефективно збирає бруд завдяки потужності 6000 Па. Він ідеально підійде для збирання як автомобіля, так і вдома. Потужний акумулятор забезпечує тривалий час роботи, а пилозбірник об'ємом 120 мл знижує частоту його випорожнення. Крім того, фільтр HEPA видаляє до 997% бруду. У наборі ви також знайдете пензлі для різноманітних застосувань. Потужність всмоктування 6000 Па Бездротовий автомобільний пилосос Baseus оснащений двигуном, який працює зі швидкістю 50 000 об/хв та не видає великого шуму (65 дБ). Крім того, сила всмоктування в 6000 Па дозволяє ретельно видаляти як більші, так і дрібніші забруднення. Легкий та компактний Пристрій відрізняється ергономічною та легкою конструкцією – його вага становить близько 508 г, що виражається у комфорті. Більше того, він компактний і його зберігання не займе занадто багато місця. Ви з успіхом можете зберігати його в бардачку автомобіля або в ящику будинку. Ефективна робота Пилосос оснащений акумулятором ємністю 2000 мАг, що забезпечує тривалий час роботи. Це означає, що ви можете використовувати його до 20 разів без заряджання. Більш того, фільтр HEPA видаляє до 99,7% забруднюючих речовин та запобігає повторному забруднюванню повітря. Аксесуари у комплекті В упаковці ви знайдете додаткові аксесуари, що полегшують збирання. Вузька насадка видує бруд із важкодоступних місць. У той час як друга щітка складається з вузької частини, що дозволяє чистити оббивку і добре справлятися з пилом, крихтою; та м'яка щітка, яка збирає пил, волосся тощо. Характеристики: Торгова марка: Baseus Модель: A2 Pro Матеріал: PC+ABS Вхідний струм: 5 В/2 А Потужність: 80 Вт Робочий тиск: 6000Па Місткість контейнера для сміття: 120 мл Тип фільтру: HEPA Місткість акумулятора: 2000mAh Час зарядки: близько 3,5 години Рівень шуму: <65 дБ Порт заряджання: USB-C Розміри: 268x61x61 мм Вага: близько 508 г Комплектація: Автомобільний пилосос Baseus A2 Pro Насадка для пилососу – 2шт. Сопло Кабель для заряджання USB-USB-C
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор заряду батареї | Так |
| Об'єм пилозбірника | 0.12 л |
| Потужність | 80 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Час роботи від акумулятора | 20 хв |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2000 mAh |
| Тип товару | Автомобільний пилосос |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейс | USB Type-C |
| Мoдель | A2 Pro Car Vacuum Cleaner |
| Об'єм контейнера для сміття | 120 мл |
| Пилозбірник | Контейнер |
| Розміри | 268 × 61 × 61 мм |
| Рівень шуму роботи-пилососи | 65 дБ |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип прибирання | Сухе |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час заряджання | 3.5 рік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 968,77 ₴










