-23%

Лампа на прищіпці Baseus Comfort Reading Mini Clip Lamp з вбудованим акумулятором 350 mAh Dark Gray PTR
861,12 ₴
663,06 ₴
- В наявності
- Код: DGRAD-0G-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа на прищіпці Baseus Comfort Reading Mini Clip Lamp - це міні-лампа з кліпсою та вмонтованим акумулятором, чудове рішення для роботи або читання, оскільки вона займає дуже мало місця та забезпечує дуже гарне освітлення. Лампа на прищіпці з акумулятором Baseus Comfort Reading Mini Clip Lamp оснащена затискачем. Ви можете вибрати, куди його прикріпити - до ноутбука, книги або тумбочки біля ліжка. Гнучкий каркас дозволить вам відрегулювати кут нахилу лампи на прищіпці Baseus Comfort Reading Mini Clip Lamp відповідно до ваших потреб. Найкраще освітлення для роботи або читання - це денне світло. На жаль, ми не завжди маємо доступ до денного світла, тому нам доводиться використовувати штучне джерело світла у вигляді світлодіодної лампи на прищіпці Baseus Comfort Reading Mini Clip Lamp. Лед лампа на прищіпці з акумулятором Baseus Comfort Reading Mini Clip Lamp світить м'яким натуральним світлом з температурою 4000К. Даний тип освітлення не напружує очі при читанні або роботі за столом, ноутбуком. Світлодіодна лампа на прищіпці Baseus Comfort Reading Mini Clip Lamp оснащена сенсорною кнопкою, яка дає змогу регулювати яскравість відповідно до поточних умов і перемикати між трьома режимами яскравості. Основні переваги: Регульований кронштейн. Лампа оснащена сучасними світлодіодами з тривалим терміном служби і низьким енергоспоживанням. Лампа легко і швидко кріпиться за допомогою затискача. Оздоблення лампи просте і гладке. Вона не займає місця на столі. У комплект входить кабель USB Micro для підключення лампи. 3-ступінчасте регулювання яскравості. Час роботи від 5 год до 24 год залежно від обраного режиму. Гнучка ніжка має силіконову оболонку, яка не схильна до деформації під час вигину. Використовуючи нековзне кріплення, можна легко закріпити гнучку лампу на прищіпці Baseus Comfort Reading Mini Clip Lamp на столі, комп'ютері, ноутбуці, книзі тощо. Кріпильна кліпса (прищіпка) з плаваючою основою надійно захоплює плоскі об'єкти товщиною до 28 мм. У комплект поставки входить лампа, прищіпка для читання і MicroUSB кабель. Бренд: Baseus Колір: Сірий Матеріал: ABS пластик + PC Сертифікація якості: RoHS, CE, FCC, КНР Упаковка: У коробці Комплектація: LED Лампа, Кабель USB - Micro USB Тип: Настільна лампа Тип лампи: LED Джерело світла: світлодіод Ємність акумулятора: 350 мАг Кольорова температура: 4000K Тип управління: Сенсорне Особливості: Кріплення на прищіпці Робоча температура: -10 ℃ ~ 40 ℃ Час зарядки: приблизно 2 години Час роботи: до 5 годин за яскравого освітлення і до 24 годин за слабкого освітлення Розміри: 290*44*30 мм Вага: 62 гр
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Сірий |
| Колірна температура | 4000К |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип кріплення | Прищіпка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Управління | Сенсорне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 62 г |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 350 mAh |
| Вид встановлення | кріпиться за стіл |
| Час заряджання | 2 годин год |
| Димерування (регулювання яскравості) | з димеруванням |
| Кабель | MicroUSB |
| Мoдель | Comfort Reading Mini Clip Lamp |
| Матеріал рами | Пластик |
| Особливості | 3 режими роботи, бездротова |
| Розміри | 290 x 43 x 30 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип джерела світла | вбудований світлодіод (LED) |
| Колір світіння | біле / нейтральне / тепле |
Інформація для замовлення
- Ціна: 663,06 ₴










