-23%

Паяльник контактний 60 Вт, 230 В, 750 °C INTERTOOL RT-2006 - PTR
505,44 ₴
389,19 ₴
- В наявності
- Код: 49641-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цим паяльником, потужністю 60 Вт, зручно паяти невеликі контакти, елементи електроніки та дроту. Незамінний інструмент електромеханіків, електромонтажників, а також радіоаматорів і домашніх майстрів.
Особливості
Паяльник зручно працювати, оскільки сам він легкий і невеликих розмірів.
Пайте впевнено!
Комплектація
Паяльник електричний
Підставка
Особливості
- Довговічне, конусоподібне, знімне жало (d=6 мм);
- Безпечна, зручна ручка.
Паяльник зручно працювати, оскільки сам він легкий і невеликих розмірів.
Пайте впевнено!
Комплектація
Підставка
| Напруга живлення | 230 В |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Температура | 750 °С |
| Вага | 0,240 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Потужність | 60 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RT-2006 |
| Тип | Контактні |
| Максимальна робоча температура, °C | 750 °C |
| Тип нагрівання | Постійний |
| Форма паяльника | Звичайний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 389,19 ₴





