-25%

Наматрацник Aqua stop Ecotton 160х200 см Premium Comfort водонепроникний з бортом по периметру PTR
1 557,70 ₴
1 168,28 ₴
- В наявності
- Код: 19312-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір: 160х200 см.
Висота борту: 20 см.
Тканина: махрове полотно (мулетон).
Склад водонепроникного просочення: 100% поліуретан.
Кріплення: борт по периметру.
Захист: поверхня матрацу та борти по периметру.
Наматрацник з водонепроникним просоченням Aqua stop Ecotton Premium Comfort має високий ступінь захисту матраца від забруднень, протікань будь-якої інтенсивності.
Захисний шар із поліуретану міцно утримує вологу, воду на поверхні полотна та не дає протікати на матрац.
Висока якість просочення (поліуретану) дозволяє наматрацнику при деформації легко повертатися в початковий стан, не деформуючись.
* Увага! Колір і відтінок може відрізнятися, залежно від налаштувань монітора (яскравість, контраст, насиченість), а також освітлення.
Водонепроникне просочення витримує зі збереженням усіх властивостей поліуретану не менше 100 інтенсивних термообробок (декларація виробника тканини).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ecotton |
| Анатомічні властивості | Ні |
| Висота борту | 20 см |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Колір | Білий |
| Наповнення виробу | Бавовняна махрова тканина, поліуретанова мембрана, бавовна |
| Особливість виробу | Вологонепроникний |
| Розмір | 160x200 |
| Ступінь жорсткості | М'який |
| Тип | Наматрацник |
| Тип кріплення до матрацу | Борт по периметру |
| Додаткові характеристики | |
| Антибактеріальне просочення чохла | Ні |
| Антистатичні властивості наматрацника | Ні |
| Вогнезахисне покриття чохла | Ні |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Ні |
| Розміри наматрацника | |
| Довжина наматрацника | 200 см |
| Ширина наматрацника | 160 см |
| Матеріал чохла | |
| Сторона чохла 1 | махрова тканина |
| Сторона чохла 2 | поліуретанова мембрана |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 168,28 ₴






