-25%

Наматрацник Ecotton 90х200 см захисний антиалергенний з гумкою по кутах бежевий молочний (6644 milk) PTR
1 655,05 ₴
1 241,29 ₴
- В наявності
- Код: 21736-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чохол наматрацника: Бязь, 100% бавовна.
Наповнювач: силікон гіпоалергенний. Антиалергенно, рекомендується для дітей та алергіків.
По кутах наматрацника стьобаного з бязі міцно вшиті широкі гумки, які щільно натягуються з 4-х сторін на матрац і не дають зрушуватися наматрацнику під час сну. Наматрацник простібаний усередині з додатковим шаром силікону, що є додатковим пом'якшенням і додатковим захистом.
* Увага! Колір і відтінок можуть відрізнятися залежно від налаштувань монітора (яскравість, контраст, насиченість), а також освітлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ecotton |
| Анатомічні властивості | Так |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Колір | Бежевий |
| Наповнення виробу | антиалергенне силіконізованє волокно |
| Особливість виробу | Захисний |
| Розмір | 90x200 |
| Ступінь жорсткості | М'який |
| Тип | Наматрацник |
| Тип кріплення до матрацу | чотири гумки по кутах |
| Додаткові характеристики | |
| Антибактеріальне просочення чохла | Так |
| Антистатичні властивості наматрацника | Так |
| Вогнезахисне покриття чохла | Ні |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Ні |
| Розміри наматрацника | |
| Довжина наматрацника | 200 см |
| Ширина наматрацника | 90 см |
| Матеріал чохла | |
| Сторона чохла 1 | бязь, бавовна |
| Сторона чохла 2 | бязь, бавовна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 200 мм |
| Матеріал | Бязь |
| Машинне прання | Да |
| Склад матеріалу | Наповнювач: силікон, Чохол: 100% бавовна |
| Тип за складом | Натуральний |
| Ширина | 90 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 241,29 ₴

