-23%

Жіночий класичний міський рюкзак сумку. Сумка-рюкзак для дівчат Темно-коричневий PTR
1 870,44 ₴
1 440,24 ₴
- В наявності
- Код: 260-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 32 см |
| Вікова група | Доросла |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Глибина | 13 см |
| Колір | Темно-коричневий |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Ширина | 29 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 440,24 ₴










