
Жіноча сумка Dior Saddle Bag світло-сірий тигр через плечі Крістіан Діор сідло PTR
4 513,49 ₴
3 385,12 ₴
- В наявності
- Код: 20504-3-ptr
Жіноча сумка Dior Saddle Bag
Сумка Dior Saddle виготовлена з якісного текстилю, що добре тримає форму.
Має одне велике відділення, кишеню на блискавці та нашитий тиснений логотип.
Всередині — м'який текстиль із логотипом, серійним номером і QR-кодом.
Фурнітура — золотиста
Колір: світло-сірий
Матеріал — якісний текстиль, добре тримає форму
Розмір сумки: 23,5 × 21 × 7 см
Висота ручки для носіння на плечі — 18 см
Плечовий ремінь — 91 см, не регулюється
Пильник у комплекті
Виробник Туреччина
Працюємо без помічників
Товар у наявності
Реальні фото
Справжні відгуки клієнтів
Швидке оформлення
Відсилання щодня до 17.00
Накладений платіж за передоплатою 120 грн/корист на карту Приват Банка
2. Менеджер уточнює деталі
3. Оформляємо замовлення та повідомляє ТТН
4. Вирушаємо посилку
Місто доставки
Ф.І.О. одержувач
Номер мобільного телефона одержувача
Номер відділення Нової пошти або її адреса
Код товару/кількість одиниць товару
Спосіб оплати
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Christian Dior |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 21 мм |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Довжина | 7 мм |
| Довжина ручок | 18 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Світло-сірий |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Сумка сідло |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Сідло |
| Ширина | 23.5 мм |
- Ціна: 3 385,12 ₴




