
Кухонна електрична плита на дві конфорки, Плита для любителів готувати Побутова для приготування IY-64 PTR
1 029,60 ₴
792,79 ₴
- В наявності
- Код: 2cp82y23k-ptr
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
⚡ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🔧 Кухонна електрична плита на дві конфорки, Плита для любителів готувати Побутова для приготування IY-64
⚡ Не у кожного є можливість та необхідність встановлення повноцінної плити. Для економії місця, електроенергії та бюджету можна придбати невелику плиту без духовки. Така плита стане чудовим рішенням для літнього дачного будинку. За допомогою такого компактного кухонного приладу, як Domotec MS-5822, ви зможете легко приготувати собі їжу на поточний день. Плиту Domotec MS-5822 можна легко транспортувати в будь-яке відповідне місце, адже її працездатність залежить виключно від наявності мережі електроживлення. Плита має одну конфорку, зі спіральним нагрівальним елементом. Регулювати працездатність плити можна за допомогою механічного перемикача.
Емалеве біле покриття плити Domotec MS-5822 додає їй привабливості в очах тих користувачів, які віддають перевагу класичному оформленню побутових приладів.
⚡ Характеристики:
- ☑️ Прогумовані ніжки;
- ☑️ Харчування: 220V;
- ☑️ Покриття робочої поверхні: емаль;
- ☑️ Управління: механічне;
- ☑️ Потужність конфорки: 1000 Вт*2 шт;
- ☑️ Діаметр нагрівальної платформи: 155 мм;
- ☑️ Кількість режимів: 5;
- ☑️ Регульований термостат на кожну конфорку;
- ☑️ Світлова індикація роботи;
- ☑️ Надійне покриття, зручне для чищення;
⚡ Комплектація:
- ☑️ Електропліта Domotec MS-5822;
- ☑️ Упаковка.
- ☑️ Інструкція;


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Колір корпусу | Сірий |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Електрична настільна плита Domotec, Комфоркова електроплита, Плита побутова двокомфоркова IY-64 |
- Ціна: 792,79 ₴










