
Жіноча сумка Louis Vuitton Speedy Trunk 20 коричневий крос боді Луї Віттон PTR
9 360,54 ₴
7 020,40 ₴
- В наявності
- Код: 20260-1-ptr
✨Новинка ✨
Сумка жіноча Louis Vuitton Speedy Trunk 20
Сумка закривається на блискавку, підкладка виготовлена з текстилю. Всередині — одне основне відділення з відкритою кишенею і кишенею на блискавці, фірмовий тиснений логотип, бирка із серійним номером і QR-кодом
Модель доповнена металевими кутами, які захищають нижню частину сумки та надають їй ефектного вигляду «міні-валізана». Золотисті декоративні елементи розташовані вертикальними рядами з боків, підкреслюючи архітектурність форми. Сумка має замок із ключиком.
Також є знімний золотистий ланцюжок, який кріпиться до бічних кільцях і слугує як декоративним, так і функціональним елементом.
Фурнітура брендована, у золотому кольорі
Материал: кожа
Розмір: 20,5 × 17,5 × 10 см
Обладнана двома короткими ручками з чорної шкіри для носіння в руці (висота — 9 см)
У комплекті передбачений додатковий ремінець із регульованою довжиною (максимум — 125 см)
Колір: коричневий
Подвійна коробка + магнітна коробка, тишу, пильовик, буклети
Виробник Туреччина
Працюємо без помічників
Товар у наявності
Реальні фото
Справжні відгуки клієнтів
Швидке оформлення
Відсилання щодня до 17.00
Накладений платеж за передоплатою 200 грн/корист на мапу Приват Банка
2. Менеджер уточнює деталі
3. Оформляємо замовлення та повідомляє ТТН
4. Вирушаємо посилку
Місто доставки
Ф.І.О. Одержувач
Номер мобільного телефона одержувача
Номер відділення Нової пошти або її адреса
Код товару/кількість одиниць товару
Спосіб оплати
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Louis Vuitton |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 17.5 мм |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей |
| Візерунки і принти | Написи |
| Довжина | 10 мм |
| Довжина плечового ременя | 125 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Упаковка | Коробка |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 20.5 мм |
- Ціна: 7 020,40 ₴







