
Жіноча косметичка Louis Vuitton Dopp Kit коричневий + беж Луї Віттон PTR
4 735,33 ₴
3 551,50 ₴
- В наявності
- Код: 20433-1-ptr
✨Новинка ✨
Женская косметичка Louis Vuitton Dopp Kit
Має одну зручну ручку для перенесення в руці та подвійну застібку-блискавку та магніт.
Всередині — одне велике основне відділення, додатково передбачена кишеня на блискавці, серійний номер і QR-код. Також є нашитий фірмовий логотип
До комплекту входить додаткова косметичка з одним відділенням
Фурнітура — металева, золотого кольору
Цвет: коричневий + беж
Матеріал: канва-шкіра
Розмір великої косметички: 26×13×15 см
Розмір маленької косметички: 21 × 13 см
Пильник у комплекті
Виробник Туреччина
Працюємо без помічників
Товар у наявності
Реальні фото
Справжні відгуки клієнтів
Швидке оформлення
Відсилання щодня до 17.00
Накладений платеж за передоплатою 200 грн/корист на мапу Приват Банка
2. Менеджер уточнює деталі
3. Оформляємо замовлення та повідомляє ТТН
4. Вирушаємо посилку
Місто доставки
Ф.І.О. одержувача
Номер мобільного телефона користувача
Номер відділення Нової пошти або її адреса
Код товару/кількість одиниць товару
Спосіб оплати
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Louis Vuitton |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 13 мм |
| Глибина | 15 мм |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Колір | Коричневий |
| Кількість відділень | 1 |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 12.5 мм |
| Довжина плечового ременя | 119 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основне |
| Підкладка | Да |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Тип сумки | Кросс-боди |
| Візерунки та принти | Написи |
| Форма | Нестандартна |
- Ціна: 3 551,50 ₴





