-25%

Стильна жіноча сумка з брелоком через плече. Містка жіноча сумочка з екошкіри Червоний 240, 260, 1200, 120, Середньої
1 476,30 ₴
1 107,22 ₴
- В наявності
- Код: 407-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильная женская сумка с брелком через плечо. Вместительная женская сумочка из эко кожи
Характеристики:
Материал: качественная ПУ кожа, отлично держит форму;
Есть длинная ручка на плечо;
Высота ручек: 12 см;
Длина: 26 см;
Ширина: 14 см;
Высота: 24 см;
Если у Вас остались какие-либо вопросы, то свяжитесь с нами или оставьте свои контакты и мы сами свяжемся с Вами и уточним все детали!
Пожалуйста, перед оформлением заказа, прочитайте внимательно условия доставки и оплаты и ознакомьтесь с тарифами на доставку в разделе
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 120 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Жіночий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 107,22 ₴










