-25%

Стельова LED люстра, світлодіодний світильник Sunlight чорний 6326/3S PTR
2 416,57 ₴
1 812,43 ₴
- В наявності
- Код: 6326/3S BLK-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Створіть чудове освітлення у вашому інтер'єрі зі стельовою LED люстрою від SunLight! Наш більш ніж 15-річний досвід у сфері світильників, бра, ламп та торшерів гарантує найвищу якість і стильний дизайн.
Колекція стельових LED люстр від SunLight - це не просто джерела світла, вони перетворять вашу кімнату на затишне і елегантне просторове відображення. Переваги наших продуктів:
- Яскраве і ефективне освітлення: Стельові LED люстри забезпечують потужне і рівномірне освітлення, виділяючи красу вашого інтер'єру.
- Енергоефективність: Технологія світлодіодів дозволяє знизити споживання електроенергії, що сприяє економії на електроенергії.
- Сучасний дизайн: Наші люстри розроблені з урахуванням сучасних тенденцій в дизайні, додаючи стиль і елегантність вашому простору.
- Тривалий термін служби: Світлодіоди характеризуються тривалим терміном експлуатації, що забезпечує тривалий і надійний функціонал люстри.
- Зручність та функціональність: Можливість регулювання яскравості і затемнення дозволяє створити ідеальне освітлення для різних ситуацій.
Оберіть стельову LED люстру від SunLight і додайте елегантність та ефективність у ваш інтер'єр, поєднуючи це з високою якістю і сучасним стилем.
Характеристики:
Потужність споживання 36 Вт
Потужність освітлення 360 Вт
Кольорова температура: 3200 K теплий, 4100 K нейтральний, 6000 K холодний.
Площа освітлення - 10 кв.м.
Розмір - 36 на 36 см.
Пульт, дімер
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sunlight |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Потужність лампи | 36 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 3600 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 22 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | LED module |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1000 г |
| Висота | 6 мм |
| Довжина | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Димер | Да |
| Потужність | 36 Вт |
| Способ монтажа | Накладний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий-жовтий/Білий-холодний |
| Ширина | 36 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 812,43 ₴


