-25%

Жіноча лакова сумка під рептилію з брелоком. Сумочка лакована на плече рептилія крокодила PTR
1 754 ₴
1 315,50 ₴
- В наявності
- Код: 1951-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча лакова сумка під рептилію з брелоком. Сумочка лакована на плече рептилія крокодила
Характеристики:
Матеріал: якісна та щільна лакована екошкіра, без стороннього запаху;
Довжина: 28 см;
Ширина за основою: 11 см;
Висота: 21 см;
Плечовий ремінь на карабінах входить до комплекту (можна носити як у руках за ручки, так і на плечі)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Висота | 210 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 280 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Екошкіра |
| Тип призначення | Жіноча лакова сумка під рептилію з брелоком. Сумочка лакована на плече рептилія крокодила |
| Паковання засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 315,50 ₴









