
Сумка-шопер Крістіан Діор текстиль шопер Dior Medium size рожевий PTR
3 816,04 ₴
2 862,03 ₴
- В наявності
- Код: 20290-4-ptr
Сумка жіноча від Діор тканинний рожевий Medium size🔥
Сумка каркасна, тримає форму. Виготовлена з тканини, вишитої нитками. Має одне велике відділення, всередині — нашитий логотип. Є бирка з QR-кодом і серійний номер.
Декоративна хустка — знімається за бажанням.
Розмір: 26*21.5*11см
Висота ручок: 14.5 см
Матеріал: текстиль
Піловик, буклети, брелок у комплекті
Виробник Туреччина
Працюємо без помічників
Товар у наявності
Реальні фото
Справжні відгуки клієнтів
Швидке оформлення
Відсилання щодня до 17.00
Накладений платіж за передоплатою 200 грн/комір на карту Приват Банка
2. Менеджер уточнює деталі
3. Оформляємо замовлення та повідомляє ТТН
4. Вирушаємо посилку
Місто доставки
Ф.І.О. одержувач
Номер мобільного телефона користувача
Номер відділення Нової пошти або її адреса
Код товару/кількість одиниць товару
Спосіб оплати
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dior |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 21.5 мм |
| Відділення | 1 основний |
| Візерунки і принти | Написи |
| Довжина | 11 мм |
| Довжина ручок | 14.5 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | Текстиль |
| Оздоблення та прикраси | Вишивка |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Універсальний |
| Тип застежки | Без застібки |
| Тип сумки | Шопер |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 13 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип | Шоппер |
- Ціна: 2 862,03 ₴





