-25%

Сумка жіноча коричнева 7-301 PTR
1 573,66 ₴
1 180,24 ₴
- В наявності
- Код: 7-301 кор-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка виготовлена зі штучної шкіри
Сумка має два відділи на блискавці, 3 кишені, одна з яких на блискавці
На фасаді сумки є 2 кишені, ззаду сумки є кишеня на блискавці та 2 бічні кишені
Довжина ручки 55 см довжина регульованого ременя 135 см
Розмір сумки 28*24*11,5 см
Стильна жіноча містка коричнева сумка зі штучної шкіри — це ідеальне поєднання елегантності та зручності. Сумка має два місткі відділи на блискавці для зберігання необхідних речей. Усередині розташовані три кишені, одна з яких на блискавці, що дає змогу організувати простір максимально ефективно. Додатково дві кишені є на фасаді сумки, кишеня на блискавці на задній частині сумки та 2 бічні кишені, що забезпечує швидкий доступ до дрібниць.
Довжина ручки 55 см, що дає змогу носити сумку через плече або на плечі. Розмір 28x24x11,5 см роблять її ідеальним аксесуаром для повсякденного використання.
Оформіть замовлення на цю стильну коричневу сумку прямо зараз і надайте своєму образу завершений модний акцент!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 240 мм |
| Відділення | 2 основних, Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 280 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Довжина ручок | 550 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 115 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 180,24 ₴





