-25%

Сумка жіноча коричнева 7-320 PTR
1 573,66 ₴
1 180,24 ₴
- В наявності
- Код: 7-320 кор-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка виготовлена зі штучної шкіри
Сумка має два відділи на блискавці, 3 кишені, одна з яких на блискавці
На фасаді та ззаду сумки є кишеня на блискавці
Довжина ручок 58 см довжина регульованого ременя 142 см
Розмір сумки 30*24*14 см
Стильна жіноча містка коричнева сумка зі штучної шкіри — це ідеальне поєднання елегантності та зручності. Сумка має два місткі відділи на блискавці для зберігання необхідних речей. Усередині розташовані три кишені, одна з яких на блискавці, що дає змогу організувати простір максимально ефективно. Додатково на фасаді та на задній частині сумки є кишеня на блискавці, що забезпечує швидкий доступ до дрібниць.
Довжина ручок 58 см, що дає змогу носити сумку через плече або на плечі. Розмір 30x24x14 см роблять її ідеальним аксесуаром для повсякденного використання.
Оформіть замовлення на цю стильну коричневу сумку прямо зараз і надайте своєму образу завершений модний акцент!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 240 мм |
| Відділення | 2 основних, Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 300 мм |
| Довжина плечового ременя | 1420 мм |
| Довжина ручок | 580 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Універсальний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 180,24 ₴







