
Сумка жіноча Gucci Ophidia Web Small Top Handle Bag чорно-сірий через плече Гуччі PTR
4 152,79 ₴
3 114,59 ₴
- В наявності
- Код: 20401-1-ptr
Жіноча сумка Gucci Ophidia Web Small Top Handle Bag 🔥
Усередині два великі відділення, одна невелика кишеня на застібці.
Фурнітура золото та брендована.
Є лого з тисненням і бирка з QR і код. Підкладка з мікрофібри, що імітує замшу.
Колір: Чорно-сірий
• Розмір: 25 х 20 х 9 см
• Матеріал: екошкіра
• Розмір ручки 25 см
• Максимальна довжина ремінця 118 см
• У комплекті пильовик
Виробник Туреччина
Працюємо без помічників
Товар у наявності
Реальні фото
Справжні відгуки клієнтів
Швидке оформлення
Відсилання щодня до 17.00
Накладений платіж за передоплатою 200 грн/транспорт на карту Приват Банка
2. Менеджер уточнює деталі
3. Оформляємо замовлення та повідомляє ТТН
4. Вирушаємо посилку
Місто доставки
Ф.І.О. одержувач
Номер мобільного телефона користувача
Номер відділення Нової пошти або її адреса
Код товару/кількість одиниць товару
Спосіб оплати
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 20 мм |
| Відділення | Перегородка на блискавці, 2 основних |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Довжина | 9 мм |
| Довжина плечового ременя | 118 мм |
| Довжина ручок | 25 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Універсальний |
| Тип застежки | Замок |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Трапеція |
| Ширина | 25 мм |
- Ціна: 3 114,59 ₴





