-23%

Плита кухонна переносна, Потужна настільна плита для дому, Плити настільні для кухні переносні OD-84 PTR
801,84 ₴
617,42 ₴
- В наявності
- Код: 2m56fsv98l1-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
✨ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

📌 Плита кухонна переносна, Потужна настільна плита для дому, Плити настільні для кухні переносні OD-84
✨ Sea Breeze – це побутова техніка для дому, помічники на кухні. Основний напрямок роботи марки – представлено якісною та незвичайною побутовою технікою у доступній ціновій категорії.
✨ Модельний ряд Sea Breeze – це як звичні для нас, так і новітні розробки в темі полегшення та покращення роботи на кухні та по дому. Sea Breeze віддають перевагу оригінальності дизайну та багатофункціональності. У широкому переліку продукції ви знайдете все, що потрібно використовувати в побуті.
- ⭐ Тип варильної поверхні: електрична
- ⭐ Тип нагрівальних елементів: чавунні млинці
- ⭐ Загальна кількість конфорок: 1
- ⭐ Кількість електричних конфорок: 1
- ⭐ Термостат: 80-420°С. Індикатор увімкнення
- ⭐ Розмір конфорок, мм: 160
- ⭐ Потужність, кВт: 1
- ⭐ Покриття робочої поверхні: емаль
- ⭐ Колір: чорний
- ⭐ Потужність конфорок, кВт: 1
- ⭐ Управління: механічне


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sea breeze |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Плита переносна для дому Sea Breeze SB-061 1000 Вт, Настільна потужна плита Зручна портативна OD-84 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 617,42 ₴






