-25%

Жіноча стильна сумка на плече біло-чорна різнобарвна, жіноча сумочка екошкіра біла чорна Рожево-біла Коричнево-білий Еко-шкіра,
1 754 ₴
1 315,50 ₴
- В наявності
- Код: 612М-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Женская стильная сумка на плечо бело-черная разноцветная, женская сумочка эко кожа белая черная, стильный внешний вид
Храктеристики:
Материал: качественная и плотная экокожа, хорошо держит форму за счет каркаса;
Длина: 32 см;
Ширина по основанию: 14 см;
Высота: 21 см;
Высота ручек: 14 см;
Плечевой ремень - в комплекте, съемный на карабинах (максимальная длина 120 см - регулируется);
Оплата и доставка
Весь товар в наличии на нашем складе, отправляем Новой Почтой, УкрПочтой. Отправку заказов производим максимально быстро, чтобы Вы как можно скорее могли получить свой заказ. Способы оплаты: ПромОплата, Предоплата на карту ПриватБанка, Наложенный платеж (ОПЛАТА ПРИ ПОЛУЧЕНИИ).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 210 мм |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Довжина | 320 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 140 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Трапеція |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Екошкіра |
| Тип призначення | Жіноча стильна сумка на плече біло-чорна різнобарвна, жіноча сумочка екошкіра біла чорна |
| Паковання засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 315,50 ₴









