
Професійна машинка для стрижки волосся VGR V-949, Машинка для стрижки волосся і потилиці ZX-23 PTR
942,24 ₴
725,52 ₴
- В наявності
- Код: 831h32a-ptr
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💡 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

📝 Професійна машинка для стрижки волосся VGR V-949, Машинка для стрижки волосся і потилиці ZX-23
💡 Машинка для стрижки волосся V-949 — це професійне обладнання, яке забезпечить ідеальний результат стрижки в домашніх умовах. Ця машинка відрізняється відмінною якістю та надійністю, забезпечуючи комфортне та ефективне використання. Завдяки зручному дизайну та високій продуктивності, ви зможете легко створювати різноманітні зачіски та доглядати за своїм волоссям самостійно. Вона оснащена гострими лезами з високоякісної сталі, які забезпечують чіткий та рівний результат стрижки без подразнення шкіри. Машинка V-949 ідеально підходить як для використання вдома, так і професійних салонах краси. Насолоджуйтесь комфортом та професійною якістю догляду за волоссям з машинкою для стрижки волосся V-949.
- ✅ Світлодіодний цифровий дисплей
- ✅ Метод очищення: повне миття корпусу
- ✅ Рівень водонепроникності: IPX6
- ✅ Потужність: 5 Вт
- ✅ Час заряджання: 1,5 години
- ✅ Час використання: 180 хвилин
- ✅ Напруга: 100-240 В, 50/60 Гц
- ✅ Тип леза: лезо з нержавіючої сталі
- ✅ Метод заряджання: заряджання через USB
- ✅ Леза з нержавіючої сталі з відмінною продуктивністю різання, проста в експлуатації
💡 Комплектація:
- ✅ Насадка + насадка для вух та носа
- ✅ Щітка для чищення
- ✅ Машинка для стрижки
- ✅ Олія
- ✅ Кабель живлення
- ✅ Розрахунок


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна довжина підстригання | 4 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час автономної роботи, хв | 300 |
| Час заряджання акумулятора, хв | 150 |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Живлення | Акумулятор |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Кількість насадок у комплекті | 5 |
| Кількість параметрів довжини стриження | 4 |
| Колір | Синій |
| Насадки | 1; 2; 3 мм |
| Стать | Жіночі; Чоловічі |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товар | Тример для волосся портативний VGR, Набір для видалення волосся із зарядним пристроєм ZX-23 |
- Ціна: 725,52 ₴









