-23%

Регульовані стійки під штангу Чорні А009 PTR
5 070 ₴
3 903,90 ₴
- В наявності
- Код: А009-Ч-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальна стійка під штангу для присідань та жиму, регулюється по ширині та висоті!
Характеристики:
Стійки регулюються по висоті;
Профіль: 40 х 40 мм;
Товщина стінки профілю: 2 мм;
Ширина підстави: 43 см;
Довжина бази: 52 см;
Мінімальна висота: 89 см;
Максимальна висота: 154 см;
Максимальна допустиме навантаження: 200 кг;
Колір: чорний, білий або чорно-білий
У наявності є інші
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 154 см |
| Ширина | 43 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 рік |
| ДЛИННА | 52 CМ. |
| Конструкція | Розбірна |
| Призначення | Домашнє |
| Тип | Стійка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 903,90 ₴


