
Сумка жіноча Chanel 33 Medium Handbag Premium чорний Шанель торба PTR
6 398,36 ₴
4 798,77 ₴
- В наявності
- Код: 20300-1-ptr
Сумка жіноча Chanel 33 Medium Handbag Premium
Нічого зайвого, шикарна модель на кожен день.
Сумка виготовлена з гладкої шкіри.
Закривається за допомогою шнурка та має дві зовнішні бічні кишені на магнітах.
Всередині — одне основне відділення, відкрита кишеня та ще одна кишеня на блискавці.
Також є нашитий тиснений логотип, бирка з QR-кодом.
Колір: чорний
Материал: кожа
Розмір: 33*26*15см.
Сумку можна носити на плечі завдяки переплетеному плечовому ременю (висота — 32 см).
Фурнітура — золотистого кольору, з брендованими елементами.
Пильник у комплекті
Виробник Туреччина
Працюємо без помічників
Товар у наявності
Реальні фото
Справжні відгуки клієнтів
Швидке оформлення
Відсилання щодня до 17.00
Накладений платіж за передоплатою 200 грн/корист на карту Приват Банка
2. Менеджер уточнює деталі
3. Оформляємо замовлення та повідомляє ТТН
4. Вирушаємо посилку
Місто доставки
Ф.І.О. одержувача
Номер мобільного телефона користувача
Номер відділення Нової пошти або її адреса
Код товару/кількість одиниць товару
Спосіб оплати
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chanel |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 26 мм |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, 1 основний |
| Довжина | 15 мм |
| Довжина ручок | 32 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Універсальний |
| Тип застежки | Затягується ременем/шнурком |
| Тип сумки | Торба |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 33 мм |
- Ціна: 4 798,77 ₴








