-23%

Жіноча сумка клатч чорна код 3-486 - PTR
1 224,60 ₴
942,94 ₴
- В наявності
- Код: 3-486 чер-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка виготовлена зі штучної шкіри, застібається на кнопку
Сумка має два відділи та перегородку на змійці
Довжина ланцюжка 108 см
Розмір сумки 20*14*7,5 см
Стильна жіноча чорна сумка зі штучної шкіри з декоративним брелоком, що надає їй особливої особливості. Сумка компактного розміру 20*14*7,5 см, що робить її ідеальним аксесуаром для повсякденного використання. Всередині передбачені два відділи та перегородка на блискавці для безпечного зберігання дрібниць.
Довгий ланцюжок завдовжки 108 см дає змогу носити сумку через плече. Золотиста фурнітура підкреслює елегантність і завершує образ. Додайте стиль і практичність до свого гардероба! Замовте цю білу сумку з брелоком прямо зараз і доповніть свій образ модним аксесуаром
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 140 мм |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина плечового ременя | 1080 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Оздоблення та прикраси | Намистини |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Кнопки |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 942,94 ₴




